Rozcestnik • Sporty >> Turistika

O nás

Veškerý zde uveřejněný materiál pochazí z oficiálních stránek http://www.tomkajici.estranky.cz/

Jsme turistický oddíl z Králově Dvora, který vznikl před několika desítkami let a i přes krizi loňského školního roku 2008/09 jsme vydrželi a letos se dostáváme do svých starých kolejí. Naši svěřenci stále přibývají. Scházíme se každou středu v naší klubovně za Sokolovnou, kde probíráme akce, hrajeme hry a učíme se uzle,značky,přírodniny atd. Málo kdy se stane,že bychom se nudili. Snažíme se, aby se naši svěřenci naučili co nejvíce věcí z přírody a začli si přírody vážit. Taky se jim snažíme dodat trošku té samostatnosti. A v první řadě hlavně utužovat kolektiv bez hádek, šikany, rvaček atd... a řekla bych, že spolu celkově vychá/volejbal002.jpgzíme v dobrém. Alespoň jednou za měsíc se snažíme udělat nějaký výlet do přírody nebo nějakého muzea, na zámek atd... Každý rok pořádáme Loučení se zimou na Koukolově hoře, kde děláme program pro děti, ale zablbnout s dětmi si můžou i jejich rodiče. V létě se koná týdenní, někdy i deseti denní tábor, dříve jsme jezdili na tábor s koly a jezdili tam na kolech, ale letos se nám osvědčil poprvé tábor s v Době bronzové. Byl to klasický tábor a takový bychom chtěli udělat i příští rok. Během roku se konají i různé víkendové akce s různými hrami a výlety. Na naše děti dohlíží učitelka z mateřské školky v Počaplech a se svými staršími pomocníky Katkou Holubovou a Petrou Lampertovou, takže se nemusíme o své ratolesti bát.

Co zde najdete?

V našem oddíle máme děti od šesti let a velmi rádi mezi sebe přijmeme nové členy, kteří se nebojí chodit na výlety nebo jezdit na kole. Kdybyste měli zájem přihlásit své děti do našeho oddílu, využijte jeden s níže uvedených kontaktů

Hlavní vedoucíkontakt
Karolína Vorlová